Jesienny Festyn Rodzinny „Skocz po zdrowie”.

Za nami kolejny już festyn jesienny. W tym roku odbył się pod hasłem ,,Skocz po zdrowie”. Powodów do łapania zdrowia pełnymi garściami było mnóstwo. Jak zwykle przygotowaliśmy dla naszych uczniów liczne konkurencje sportowe.

Pojawiły się  nowości, jak na przykład: toczenie opony, podnoszenie dyni czy slalom z parasolką. Zdrowego uśmiechu przysporzyła z pewnością konkurencja ,,Kwaśny uśmiech”, która polegała na zrobieniu wielkiego uśmiechu po zjedzeniu cytryny. Jak co roku nie obyło się również bez konkurencji rodzinnych. Salwy śmiechu wśród uczestników i kibiców wzbudziła konkurencja ,,Stumilowe buty”.

Sportowcy próbowali swych sił podczas treningu rugby i strzelania z łuku pod okiem profesjonalistów. Małych i trochę większych artystów ucieszyła możliwość stworzenia własnych ziemniaczanych obrazów. Dla tych zaś, którzy pasje artystyczne łączą z motoryzacyjnymi, przygotowaliśmy niespodziankę. Dzieci miały możliwość pomalować swoim łapkami umoczonymi w farbach nowiutkie auto, które zagościło na festynie za sprawą firmy Auto Wimar WARMIA. Ceniący relaks chętnie korzystali z darmowego masażu.

Największą niespodzianką okazał się jednak przybyły mistrz Europy w kulturystyce- Krzysztof Rodkiewicz. Siłaczowi nie straszny był popołudniowy wiatr i chętnie zaprezentował nam swoje umiejętności. Jak zwykle wróciliśmy do domu zmęczeni, ale zdrowsi i w lepszym humorze.

Do zobaczenia wkrótce!

foto: Katarzyna Janus i Małgorzata Kowalewicz

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *