Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 13 pażdziernika 2017 roku w budynku Naszej Szkoły przy ul. Stramkowskiej 13 uczniowie klas 3 przygotowali uroczystość  dla nauczycieli. Klasy trzecie zaprezentowały się w przepięknym i wzruszającym koncercie. W niejednym nauczycielskim oku zakręciła się łza wzruszenia. Na koniec nauczyciele poproszeni zostali na środek i wszyscy zebrani uczniowie zaśpiewali im gromkie „Sto lat”!. Każdy nauczyciel otrzymał też piękny wisiorek w kształcie symbolu mądrości – sowy, opatrzony specjalnymi życzeniami.

Kochani uczniowie z całego serca dziękujemy Wam za pamięć, życzenia, piosenkę, wszystkie przytulańce i serdeczności.

To jednak nie wszystkie wydarzenia, które w tym roku towarzyszyły świętu nauczycieli. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski zorganizował plebiscyt na najsympatyczniejszego nauczyciela, a została nim pani Małgorzata Niedzielska. Serdecznie gratulujemy! 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski zorganizował również konkurs „Zgadnij kto to?”. Konkurs odbywał się w obydwu budynkach Naszej Szkoły. Uczniowie mieli nie lada zadanie! Na tablicy wywieszone były zdjęcia nauczycieli z ich przedszkolnych i szkolnych lat. Należało odgadnąć, kto jest na zdjęciach. Niestety żadnemu uczniowi nie udało się odgadnąć wszystkich nazwisk, ale najbliżej były: Urszula Żyjewska i Kornelia Sawicka z kl.IV b, Emilia Pacho oraz Karolina Kozłowska z kl. III g.

Dziewczynom gratulujemy wprawnego oka 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *