Konkurs na najbardziej pomysłową dynię – rozstrzygnięty!


W piątek 3.11.2017 r. przy pokoju nauczycielskim stanęła „dyniowa wystawa”, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Wśród przyniesionych dyń można było zobaczyć dynie rzeźbione i malowane, małe i duże, dynię hamburgerową, dynie w kapeluszach i w okularach, dynię zjadającą małą nóżkę, dynię wampira. Pomysłowości uczniów nie było końca 🙂

Nic dziwnego, że głosujący stanęli przed arcy trudnym zadaniem, wyboru najbardziej pomysłowej dyni. Zdobywczynią I miejsca została dynia Krzysztofa Michałowskiego z kl. VIIa, II miejsce zdobyła dynia Anieli Markowskiej i Tatiany Podpirko z kl. IV e, natomiast III miejsce zdobyła dynia Oliwiera Koteckiego z kl. II a gim.

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *