Ruszamy z akcją MAMY NIEPODLEGŁĄ 2017!!!

Już do naszej szkoły dotarły kartki z Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku! 300 tradycyjnych kartek wyślą uczniowie Szkoły Podstawowej nr 33 w Olsztynie do swoich bliskich z życzeniami i pozdrowieniami.

A oto wzory tegorocznych kartek:

Mamy Niepodległą! to ogólnopolska akcja społeczna organizowana przez Fundację Rodziny Józefa Piłsudskiego oraz Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. Od pierwszej edycji akcji partnerem strategicznym jest Poczta Polska S.A. Akcja polega na radosnym świętowaniu kolejnych rocznic odzyskania niepodległości przez Polskę. Co roku zapraszamy naszych uczniów do wysyłania bliskim bezpłatnych kartek pocztowych.

Wyślij e-kartkę! Jeśli nie tradycyjnie, to można wysłać e-kartki.

Kartki można znaleźć pod linkiem:

http://www.muzeumpilsudski.pl/dzialalnosc/mamy-niepodlegla/wyslij-e-kartke 

Joanna Mieszczyńska

organizator akcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *