Nie bądź obojętny – Pomóż! – siódma edycja „Marzycielskiej Poczty”

Czy wiesz, że 9 października obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pisania Listów? Ta forma porozumiewania się przegrywa niestety z smsami/mmsami/mailami i odchodzi powoli w zapomnienie. W związku z tym chcemy podtrzymać tradycję pisania papierowej korespondencji i zaproponować społeczności szkolnej włączenie się do siódmej edycji „Marzycielskiej Poczty”.

Nie bądź obojętny i pomóż nieuleczalnie chorym dzieciom!!!

Naprawdę niewiele trzeba, aby pomóc.

Co należy zrobić? 

To proste – napisać krótki list o dowolnej tematyce lub przygotować własnoręczną kartkę świąteczną z życzeniami. Podopieczni fundacji „Marzycielska Poczta” – Lenka lat 6 i Mateusz lat 8 z pewnością docenią Twój gest. Więcej o nich dowiesz się z prezentacji zamieszczonej poniżej.

Pamiętaj!

W akcji mogą wziąć udział wszyscy uczniowie szkoły. Na listy i kartki czekamy do 15 grudnia 2017r. w bibliotece szkolnej przy ulicy Jeziołowicza 2, potem korespondencję wyślemy do adresatów.

koordynatorki akcji:

Agnieszka Michałowska
Małgorzata Niedzielska

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *