Paczka dla Rodaka – czekamy na Wasze dary na Litwę

We współpracy z parafią Miłosierdzia Bożego na Nagórkach organizujemy „Paczkę dla rodaka”.

ZBIERAMY: żywność (cukier, kawa, herbata, ryż, makaron, olej itp.) oraz środki czystości, które zostaną przekazane polskim rodzinom na Litwie.

Nasi uczniowie przygotowują przede wszystkim upominki dla uczniów polskiej szkoły w Starych Trokach na Litwie. Potrzebujemy: kolorowych czapek i rękawiczek, kolorowych rajstop i skarpet, przyborów szkolnych i słodyczy.

 

DO PACZEK DOŁĄCZYMY świąteczne kartki z życzeniami i pachnące świętami pierniki! W akcję mogą włączyć się wszystkie chętne klasy, uczniowie i rodzice. Każdy na swój sposób. Młodsi uczniowie mogą wykonać kartki świąteczne, a starsi pierniki czy ciasteczka.

Akcję koordynuje klasa IIAg we współpracy z wychowawczynią Joanną Mieszczyńską i  nauczycielem religii p. Norbertem Kryłowskim.

Rzeczy zbieramy w salach 106 i 208 w budynku na ul. Jeziołowicza 2. WSZYSTKIE DARY PRZYNOSIMY do dnia 14 grudnia (czwartek) do godz. 15.30. Pakowanie paczek w piątek 15.12.2017r. o godz. 14.00 w sali 208.

 

Joanna Mieszczyńska

Koordynator akcji