Sukces w zawodach wojewódzkich kl 0 i kl I

W VII wojewódzkiej spartakiadzie sportowo – edukacyjnej: „Z Mikołajem startujemy- owoce i warzywa jemy, mleko pijemy” uczniowie SP33 zdobyli srebrne medale w kat.”0″ i kl I. Łącznie w tej imprezie pod patronatem wojewody wzięło udział 18 szkół z Olsztyna i województwa. Celem imprezy była popularyzacja „Mleko oraz owoce i warzywa w szkole”, także zdrowy, sportowy styl życia. Reprezentacje szkół brały udział w 10 konkurencjach sportowych , zagadkach umysłowych, układaniu puzzli na czas, wykonaniu plakatu z Mikołajem. Wszystkie konkurencje były odmierzane stoperem i punktowane w skali 5-1.
Drużyna 0B: Lena Sienkiewicz, Julia Władkowska, Alan Krzynówek, Dawid Duda, Franek Zalewski, Lena Nitkiewicz, Tristan Tylman, Kinga Szukiel, Alicja Słowakiewicz, Anna Oniśk
Drużyna kl I: Wiktoria Sowa, Blanka Łaszkiewicz, Hubert Ziajka, Filip Rogalski, Bartosz Trzciński, Magdalena Dubicka, Natalia Lewandowska, Anna Piskorz, Maja Holender
Zawodnicy otrzymali srebrne medale, upominki( piłki), dyplomy.
Drużyny do zawodów przygotowały: Halina Zielińska oraz Sylwia Suchecka