Gala Wolontariatu organizowana przez Bank Żywności

Dnia 15 grudnia odbyła się Gala Wolontariatu organizowana przez Bank Żywności.

Podczas uroczystości podsumowana została praca zasłużonych wolontariuszy, którzy oddawali swój cenny czas i dobre serce   dla potrzebujących ludzi, jak również działalność Banku Żywności.

Ze Szkoły Podstawowej Nr 33 im. Funduszów Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF na Gali miały zaszczyt gościć  Paulina Chodkowska oraz Eliza Czyż wraz z koordynatorką Magdaleną Stefanowicz. Podczas uroczystości dziewczęta udzieliły wywiadu radiowego opowiadając o swoim dobrze, które niosą dla innych.

Paulina i Eliza brały udział w każdej akcji Banku Żywności, jak również w innych akcjach charytatywnych. Poza dziewczętami wielu wspaniałych młodych ludzi w szkole bierze udział w akcjach wolontariatu. Aż serce rośnie.

Gratulacje i podziękowania dla wszystkich !

Koordynator Magdalena Stefanowicz