Siódma edycja akcji „Marzycielska Poczta”

Z wielką radością informujemy, że 20 grudnia 2017r. wysłałyśmy korespondencję do Lenki i Mateusza, podopiecznych fundacji „Marzycielska Poczta”, którą uczniowie naszej szkoły przygotowali w ramach siódmej edycji akcji na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci. W pękatych kopertach znalazły się nie tylko życzenia zdrowia i szczęścia, ale także samodzielnie wykonane przez uczniów naszej szkoły kartki świąteczne, które na pewno przywołały uśmiech na twarzach adresatów. Może trochę mniejszą ich rodziców ze względu na dużą ilość użytego brokatu, który podczas pakowania korespondencji sypał się jak śnieg. ☺☺☺
Redagowanie listów i wykonanie pięknych kartek miało miejsce na przełomie listopada i grudnia br. w czasie godzin wychowawczych oraz w domu i było świetną lekcją empatii. Szczególne podziękowania należą się uczniom z klas: IIIG, IVA, IVB, IVC i IICg oraz ich wychowawcom. W sumie nasi wychowankowie przygotowali 160 listów i kartek, tym samym ustanawiając rekord wszystkich edycji.
Wszystkim podopiecznym „Marzycielskiej Poczty” Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy społeczność Szkoły Podstawowej nr 33 z Olsztyna oraz koordynatorki Agnieszka Michałowska i Małgorzata Niedzielska