Bal karnawałowy

W dniu 19 stycznia 2018 roku  Nasza Szkoła zaroiła się od przeróżnych postaci i tych realnych, i tych bajkowych. Stało się tak za sprawą wydarzenia, jakim stał się bal karnawałowy zorganizowany dla uczniów. W tym dniu korytarze rozbrzmiały najmodniejszą w tym sezonie muzyką, a oczom zgromadzonych ukazała się prawdziwa karnawałowa rewia mody dziewczęcej i chłopięcej. Wśród uczniów dostrzec można było kierowców rajdowych, piratów, wróżki,  księżniczki, raperów, rycerzy, piłkarzy, karateków, zombie, wampiry, wiedźmy, superbohaterów,  postacie z dawnych baśni i współczesnych bajek.

Tym sposobem na szkolnej sali gimnastycznej mieliśmy karnawał niczym w Rio de Janeiro. Sala gimnastyczna Naszej Szkoły poza różnorodnością barwnych strojów zamieniła się w prawdziwą salę balową za sprawą świateł i baniek, które bardzo ucieszyły nie tylko dzieci, ale również nauczycieli i rodziców, którzy dali się porwać muzyce i atmosferze zabawy.

fot. Katarzyna Janus