Apel podsumowujący pracę w I semestrze roku szkolnego 2017/2018

To był bardzo długi semestr. Czas wytężonej pracy, okupiony niekiedy podkrążonymi z niewyspania oczami. Aczkolwiek dla wielu z nas włożony trud opłacał się!

19 stycznia 2018 roku odbył się w naszej szkole apel podsumowujący osiągnięcia uczniów klas IV, VII oraz II i III klas gimnazjalnych.

W trakcie uroczystości wyróżniono i nagrodzono słodkim upominkiem 69 uczniów którzy uzyskali średnią ocen powyżej 4,75 i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie:

klasa IVA

  1. Dominika Bodnar
  2. Oliwia Giak
  3. Jakub Greś
  4. Natalia Kaliczyńska
  5. Izabela Kołek
  6. Franciszek Korzeniecki
  7. Monika Laskowska
  8. Paulina Laskowska
  9. Gabriela Liberna
  10. Maja Maciejewska
  11. Mateusz Oniśk
  12. Edyta Rogowska
  13. Małgorzata Rychta
  14. Aleksander Wydra

 klasa IVB

  1. Laura Awiżeń
  2. Julia Duda
  3. Maja Filipowicz
  4. Julia Kurzyńska
  5. Filip Leśniewski
  6. Weronika Lidwin
  7. Mikołaj Mażewski
  8. Milena Mikołajczyk
  9. Aleksandra Piskorz
  10. Kornelia Sawicka
  11. Hubert Selwent
  12. Pola Sucharzewska
  13. Urszula Żyjewska

klasa IVC

  1. Natalia Bieluczyk 
  2. Aleksandra Dembska 
  3. Aleksandra Janicka 
  4. Kacper Markiewicz 

 klasa IVD

  1. Amelia Bajurko
  2. Zuzanna Grzywna
  3. Wojciech Łazicki
  4. Wiktor Łempicki

klasa IVE

  1. Mateusz Chaberek
  2. Wiktoria Gabryś
  3. Sonia Jaszewska
  4. Aleksandra Jagiełło
  5. Zofia Kaczmarczyk
  6. Bartosz Koncewicz
  7. Aniela Markowska
  8. Gabriela Nowak
  9. Sandra Oporska
  10. Tatiana Podpirko
  11. Marta Szymelfejnik
  12. Zuzanna Zejer

 klasa IVF

  1. Maria Bazyluk
  2. Zuzanna Bendoza
  3. Aniela Kowalska
  4. Urszula Perfikowska

klasa IIBg

  1. Julia Domanowska
  2. Samson Hinz
  3. Wiktor Jakacki
  4. Filip Matusewicz
  5. Paulina Trejmak

klasa IICg

  1. Julia Biedulska
  2. Karolina Fuks
  3. Patrycja Sienkiewicz

klasa IIDg

  1. Agata Lewandowska

klasa IIIBg

  1. Nikola Adamiak
  2. Daria Dąbkowska
  3. Oliwia Dudkiewicz
  4. Kasjan Nadolny
  5. Michał Raszkowski
  6. Sebastian Stando

klasa IIICg

  1. Inga Balbuza
  2. Paweł Supiński

klasa III g

  1. Małgorzata Markunowicz

Wśród nich uczennica klasy IVE – Aniela Markowska z najwyższą średnią ocen 5,64. Pogratulowano także klasie IVA i IVE za uzyskanie najwyższych średnich ocen klasy – powyżej 4,75.

Ponadto najbardziej wytrwałym uczniom – Karolinie Czaplińskiej IVA, Natalii Kaliczyńskiej IVA, Aleksandrowi Wydrze IVA, Laurze Awiżeń IVB, Mai Filipowicz IVB, Mikołajowi Mażewskiemu IVB, Julii Trzcińskiej IVB, Piotrowi Liberadzkiemu IVC, Wiktorii Gabryś IVE, Anieli Markowskiej IVE, Piotrowi Parniewiczowi IIIBg, Dominikowi Sawko IIIBg, Laurze Sosnowskiej IIIBg, Adamowi Tańskiemu IIIBg, którzy kochają szkolę, nawet wtedy gdy w gardle drapie i w kościach łamie a w szkole są zawsze wręczono słodkie niespodzianki za uzyskanie 100% frekwencji.

Pogratulowano też gimnazjalistom, którzy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego  następujących konkursów przedmiotowych:

  1. Konkurs z języka polskiego: Julia Biedulska IIBg, Izabela Kasznicka IIIBg, Maja Kwiatkowska IIIBg
  2. Konkurs z biologii: Mateusz Zieliński IIBg, Natalia Chromańska IIIBg, Sebastian  Stando  IIIBg, Tomasz Dobosz  IIIGg, Małgorzata Markunowicz  IIIGg
  3. Konkurs z języka angielskiego: Jakubowski Jakub IIIBg, Olga Ziemińska IIIGg
  4. Konkurs z języka niemieckiego: Dargiewicz Adrianna IIIBg, Raszkowski Michał IIIBg

oraz rozdano dyplomy i nagrody laureatom konkursów szkolnych.

Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Aneta Kisiel i Agnieszka Michałowska