Walentynki

Walentynki to najlepszy moment, aby powiedzieć bliskiej osobie jak bardzo jest dla nas ważna 🙂 Jeśli chcesz powiedzieć komuś, że Ci na nim zależy, podziękować za wszystko co, dla Ciebie robi, docenić przyjaźń lub wyznać miłość  to właśnie jest ten moment 🙂

Z okazji Dnia Św. Walentego Samorząd Uczniowski organizuje

SZKOLNĄ POCZTĘ WALENTYNKOWĄ.

Już od poniedziałku 12 lutego będzie można przekazać swoje najskrytsze wyznania dzięki naszej poczcie! Walentynkowa skrzynka pocztowa będzie znajdowała się przy okienku portierni od poniedziałku do środy i każdy uczeń będzie mógł wrzucić do niej swoją Walentynkę.

14 lutego nasi walentynkowi posłańcy dostarczą je do rąk własnych odbiorców 🙂

Pamiętajcie, aby zaadresować wasze Walentynki!!!

(imię i nazwisko osoby, do której ma ona trafić oraz klasa)

UWAGA!!! Doręczane będą tylko Walentynki starannie przygotowane! Nie doręczamy Walentynek wykonanych „na kolanie”, na wyrwanej kartce z zeszytu!

 

Pozdrawiamy! Samorząd Uczniowski