Wolontariusze SP 33 pomagają potrzebującym

9, 10, 11 lutego 2018 wolontariusze SP 33 mieli pracowity weekend. Młodzież uczestniczyła w kwestowaniu na rzecz Fundacji Okaż Serce Dzieciom i Osobom Niepełnosprawnym. Uczniowie dyżurowali przy kasach marketu RAST na ulicy Kanta w Olsztynie pomagając pakować zakupy mieszkańcom osiedla Jaroty i jego okolic. To jest już trzecia edycja akcji w tym roku szkolnym. W ten sposób pomagamy dofinansować leczenie i rehabilitację chorych dzieci oraz wyjazdy rehabilitacyjne i turystyczne młodzieży z ubogich rodzin. Fundacja wspomaga również uczniów naszej szkoły. Dziękujemy wolontariuszom za zaangażowanie, a mieszkańcom Olsztyna za wsparcie.

„Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy zatacza koło i wraca do nas”. Flora Edwards

Opiekun SKW

Tetiana Wąsowska