Relacja z Dnia Otwartego Szkoły dla klas I-III

Dnia 12 lutego 2018 roku w godzinach 17:00 – 19:00 w Naszej Szkole w budynku przy ulicy Stramkowskiej 13 odbył się Dzień Otwarty Szkoły dla najmłodszych uczniów. Atrakcji tego dnia nie brakowało, a szkołę wypełniał gwar i śmiech. Nic dziwnego skoro na zajęcia przybyli tłumnie kandydaci na uczniów wraz z rodzicami i opiekunami. Nasi goście zostali oprowadzeni po budynku przez przedstawicieli samorządu szkolnego, zapoznając się tym samym z dydaktyczną bazą Naszej Szkoły przeznaczoną dla uczniów klas I – III oraz oddziałów przedszkolnych. Dzieci miały okazję uczestniczyć w zajęciach plastycznych, sprawdzić czy potrafią pisać gęsim piórem, a także zaprezentować swoje umiejętności matematyczne i sportowe. A to jeszcze nie wszystko. Oczywiście zaprezentowaliśmy, jak prowadzimy zajęcia komputerowe, a także to, że w pracy z dziećmi staramy się wykorzystywać najnowsze technologie multimedialne. Nie zabrakło również pierwszej pomocy przedmedycznej oraz zabaw z językiem angielskim, podczas których kandydaci na uczniów Naszej Szkoły mogli zaprezentować swoje umiejętności językowe, co czynili nader chętnie, przy aplauzie swoich rodziców. W trakcie Dnia Otwartego dzieci miały także okazję poszaleć wśród pianek i sprawdzić, jak fajnie jest w świetlicy Naszej Szkoły.  Nie zapomnieliśmy również o rodzicach, którzy mogli porozmawiać z pedagogami i nauczycielami Naszej Szkoły, uzyskując odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Wszystko to okraszone zostało wspaniałymi występami Naszych Uczniów, które pokazały, jak wiele mamy w szkole talentów, o które dbamy. Występy muzyczne, wokalne i taneczne dzieci i młodzieży Naszej Szkoły spotkały się z gorącym przyjęciem Naszych dużych i małych gości.

Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy do Naszej Szkoły!!!