Zwycięscy radiowej akcji „Tłuste granie w tłusty czwartek”.

Od świtu 8 lutego 2018r. załoga Polskiego Radia Olsztyn z Markiem Lewińskim i Robertem Lesińskim w radiowych pączkobusach przemierzała Warmię i Mazury. Odwiedzili słuchaczy, którzy przesłali do radia zdjęcia firmowej drużyny wraz z uzasadnieniem. Wybrano te, które zrobiły największe wrażenie.

Zwycięską drużyną okazała się kl. IIAg wraz z wychowawczynią.

Z koszami pełnymi pączków Polskie Radio Olsztyn pojechało m.in. do policjantów, lekarzy, trenerów personalnych, uczniów i ratowników medycznych. Dziesięć najbardziej głodnych zwycięstwa ekip odwiedziły radiowe pączkobusy.

Było pysznie i wesoło z Radiem Olsztyn! Serdecznie dziękujemy!

  

Joanna Mieszczyńska

wychowawczyni kl. IIAg

Link do radiowej relacji:

https://ro.com.pl/setki-zdjec-od-sluchaczy-i-mnostwo-zabawy-zobacz-jak-obchodzilismy-tlusty-czwartek-zdjecia/01376306