Podsumowanie akcji Góra Grosza

27 listopada ruszyła Ogólnopolska Akcja Góra Grosza 2012. Była to już kolejna  edycja. Akcja została zorganizowana przez Towarzystwo „Nasz Dom” pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Trwała do 2 stycznia 2018 roku. Celem akcji było zebranie funduszy na różne programy pomocy dzieciom i rodzinie.

Nasza szkoła wzorem lat ubiegłych aktywnie uczestniczyła w akcji.

Wszystkie klasy czwarte przynosiły uzbierane złote dukaty 🙂

W dniu dzisiejszym klasa IV A otrzymała  szczególne podziękowanie za olbrzymie zaangażowanie i ogromną pracę. Wszystko dzięki wychowawczyni Małgorzacie Niedzielskiej, która dzielnie nadzorowała zbiórkę w klasie. Klasa przyniosła najwięcej groszy. W podziękowaniu otrzymali dyplom oraz słodycze.

Gratulujemy 🙂

Organizatorzy,

Magdalena Stefanowicz oraz Małgorzata Gawenda.