Powitanie Wiosny i Dzień Św. Patryka

Już w najbliższą środę 21 marca w Naszej Szkole nie tylko hucznie powitamy wiosnę, ale także uczcimy Dzień św. Patryka.

W programie między innymi:

  • muzyka irlandzka
  • kiermasz ciast, z którego dochód przekażemy UNICEF na pomoc dzieciom w Syrii
  • quiz o Irlandii
  • konkurs na najciekawsze nakrycie głowy
  • poszukiwania leprechauna
  • i inne atrakcje

Poszukiwania Leprechauna polegają na znalezieniu ukrytego krasnala, za którego uczniowie otrzymają złotą monetę. Ta moneta będzie ważna do końca roku szkolnego i będzie chroniła przed niezapowiedzianą kartkówką lub odpowiedzią (tylko raz). Uczeń, który będzie miał monetę przekazuje ją nauczycielowi i wtedy jest zwolniony z odpowiedzi lub kartkówki.

Oczywiście, kto przyjdzie ubrany na zielono jest zwolniony z odpowiedzi i niezapowiedzianych kartkówek w tym dniu.