Wielkanocna zbiórka żywności

Święta Wielkanocne tuż, tuż.. .Wielkanocny koszyk wypełni się po brzegi smakowitościami, ale nie dla wszystkich. Dlatego tradycyjnie Bank Żywności pamięta o potrzebujących i organizuje dla nich zbiórkę produktów spożywczych w całej Polsce. Potrzebna jest pomoc wielu tysięcy wolontariuszy, by ta akcja zakończyła się powodzeniem.

Wolontariusze z naszej szkoły zachęcało klientów sklepu  „Rast” i „Biedronka” do wzięcia udziału w akcji i kupienia produktów o długim terminie ważności. W koszach znalazły się kasze, mąka, cukier, oleje, konserwy, ale nie zabrakło też słodyczy, które na pewno umilą zbliżające się święta osobom będącym w trudnej sytuacji. Uśmiechnięci wolontariusze podkreślali, że mimo  mrozu, serca olsztynian są gorące. Wszyscy klienci sklepów chętnie dzielili się swoimi zakupami.

Bardzo dziękuję wolontariuszom za serce i zaangażowanie 🙂

Koordynator Magdalena Stefanowicz