Tydzień Zdrowia – 12-16.03.2018r.

W dniach 19 – 23 marca 2018r. z inicjatywy pani Doroty Drozd i pani Marzenny Markowicz – Bembenek obchodziliśmy Tydzień Zdrowia. Z tej okazji przeprowadzono liczne konkursy, gdzie uczniowie mogli zaprezentować swoje talenty. Wykonano kolorowe piramidy zdrowia, domki dla ptaków i owadów. Miłośnicy fotografii mogli się pochwalić zdjęciami przyrody i ptaków najbliższej okolicy. Czwartoklasiści prezentowali swoje umiejętności kulinarne w konkursie „Master Chief” pod tytułem „Moje drugie śniadanie”. Kolorowe kanapki przygotowane według własnych pomysłów były profesjonalnie wykonane. Odbyła się również prezentacja projektów edukacyjnych: „Nas słuch od dzieciństwa do starości” i „Czy nauka anatomii człowieka może być przyjemna?”. Dla każdego aktywnego zorganizowano „Aerobik na wesoło”, który poprowadziła pani Katarzyna Przeradzka.

Marzenna Markowicz – Bembenek

Dorota Drozd