Wielkanocna Kartka dla Powstańca 2018

W tym roku włączyliśmy się do akcji „Kartka dla Powstańca we współpracy z Muzeum Stutthof w Sztutowie XI Liceum Ogólnokształcącym w Olsztynie. Przez dwa miesiące piękne wielkanocne kartki wykonywali nasi uczniowie i ich rodziny. Kartki od naszych uczniów i partnera działania XI LO już wcześniej trafiały do Rodaków na Wschodzie, a przed świętami zostały również przekazane powstańcom warszawskim, byłym więźniom obozu Stutthof. Wszystkim zaangażowanym uczniom i rodzicom serdecznie dziękuję za wspólne piękne działania!

Za wsparcie naszych działań podziękowania kierujemy do Dyrektora Muzeum Stutthof w Sztutowie p. Piotra Tarnowskiego i pracowników muzeum. Dziękujemy naszemu partnerowi XI Liceum Ogólnokształcącemu w Olsztynie.

Joanna Mieszczyńska

szkolna koordynatorka akcji