Bieg Jakubowy

Tegoroczny Bieg Jakubowy  odbył się w niedzielę , 22 kwietnia.

Start 10-kilometrowego biegu  nastąpił o godz. 11.00 na Starym Mieście, gdzie również zlokalizowana została meta.

Poza tym najważniejszym celem, jakim jest promowanie biegania jako zdrowego stylu życia, XVI Bieg Jakubowy nie po raz pierwszy będzie miał do wypełnienia także niezwykle istotną misję ogólnoludzką. A to jak najściślej wiąże się z działalnością Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. W biegu głównym wystartowało ok. 370 osób, a aż 104 spośród nich postanowiło wybrać „ścieżkę” charytatywną, czyli wpłacić wyższe startowe po to, aby wesprzeć podopiecznych naszej fundacji .

Nasi uczniowie byli na miejscu i kibicowali biegaczom. Wspierali ich, dodawali otuchy przy pięknej pogodzie. Bardzo  Wam wszystkim dziękuję J

Koordynator akcji

 Magdalena Stefanowicz