Projekt „Młodzi chcą!”

W ciągu ostatnich kilku tygodni w naszej szkole  trwała ósma edycja projektu „Młodzi chcą!”, do której zostali zaproszeni uczniowie klas trzecich oddziałów gimnazjalnych. Warsztaty, w których wzięła  udział  młodzież miały na celu m.in. przełamywanie stereotypów na temat młodzieży i dorosłych, pogłębianie wzajemnych relacji, ale także wsparcie rozwoju młodzieży i wzmocnienie ich wewnętrznego potencjału, którego naturalną emanacją jest ciekawość, otwartość i szczerość. W toku kolejnych spotkań młodzi uczestnicy sami określili interesujących ich dorosłych oraz wypracowali pytania, które będą punktem wyjścia podczas debaty.

Finałem projektu była zorganizowana 5 kwietnia 2018r. w Planecie 11 debata.

Tym razem „dorosłymi” wybranymi przez młodych uczestników warsztatów byli:
* psycholożka;
* feministka;
* patolożka (patomorfolożka);
* osoba uzależniona;
* więzień.