KULKA – zabawa na okrągło!

W dniach 25-26 maja 2018 roku klasa IV E była na wycieczce szkolnej w Ośrodku Wypoczynkowym „Kulka”. Przygotowano dla nas wiele atrakcji.

Bardzo spodobała się nam wizyta na strzelnicy paintball’owej – gdzie strzelaliśmy z karabinków do czterech tarcz. Z zainteresowaniem wzięliśmy udział w zajęciach graffiti – tam wymyślaliśmy nasze logo i malowaliśmy je na specjalnych ścianach. Bardzo ciekawa była „Mafia – nocna gra w terenie”, która polegała na szukaniu kopert i odgadnięciu zagadki kryminalnej. Następnego dnia uczyliśmy się jeździć na seegway’ach. Każdy musiał pokonać takim elektrycznym pojazdem tor przeszkód. Później bawiliśmy się w wielkich kulach na wodzie. Bardzo nam się tam podobało. Świetnie bawiliśmy się przez dwa dni. Polecam wszystkim wypoczynek w „Kulce”.

Sara Szalunas