Ja Motocyklista – przedstawiamy Naszego Ucznia kl. III gimnazjalnej

W ten pochmurny dzień, pragniemy przedstawić Naszego Ucznia kl. III gimnazjalnej Piotr Zaleś Zalewski i Jego osiągnięcia.

Piotr Zalewski Ksywka Zaleś . Na motocyklu od 3 roku życia. W wieku 5 lat stał się częścią pokazów stuntu. Jest motocyklistą najmłodszego pokolenia, w swoich dokonaniach ma już współprace z wieloma znanymi markami takimi jak Honda, Pirelli i Shoei. Na dzień dzisiejszy wspierany przez takie potęgi jak Yamaha ,Yamlube, Schuberth czy Mottowear i Diilgang . Na stałę wspólpracuje z z dwumiesięcznikiem Motormania objęty opieką fotografów z Firmy Best Shot .
Od 10 roku życia startuje w zawodach w klasie Seniorów klasy nieregulaminowej ( pojemność motocykli do 500 cm sześciennych) . Od dwóch lat zawodnik Yamahy (Tylko dwie osoby w Europie objęte taką opieką ) i od tego też czasu jeździ na motocyklu MT 07 . Uczestnik wielu akcji społecznościowych , Ja Motocyklista


czy Ulica To nie Ring (https://www.scigacz.pl/Ulica,to,nie,ring,pozytywny,przekaz,… ) . W akcjach tych aż roi się od znanych nazwisk z pierwszych stron gazet , Dariusz Michalczewski, Tomasz Golob czy Paweł Golec oraz wielu innych znanych postaci ze szklanego ekranu czy sportowych aren . Piotr w 2015 roku w pucharze Polski zdobył 8 miejsce a rok później by już 7 . Uczestnik wielu programów telewizyjnych w TVP, TVN czy Polsacie. Uczestnik wielu akcji Charytatywnych jak Moto Serce, Motocykliści dzieciom w Centrum Zdrowia Dziecka .

https://www.facebook.com/PiotrZalesZalewski/

Dziękujemy Tacie Piotra Panu Wojciechowi Zalewskiemu, za informację, a Piotrowi dalszych sukcesów.