Znamy wyniki Waszego głosowania !!!

W dniach 6 – 8 czerwca 2018r. w naszej bibliotece szkolnej przy ul. Jeziołowicza 2 odbyły się „Wybory książek”. Społeczność szkolna z klas IV, VII i II gimnazjum chętnie oddawała głosy na swoje ulubione książki. Wystarczyło  wybrać 1 – 4 tytułów oraz wskazać własny, wypełnić kartę głosowania i wrzucić ją do urny wyborczej. Oto wyniki głosowania naszych uczniów:

Tytuł książki/serii Liczba głosów
Seria „Magiczne drzewo” 70
Seria „Dziennik cwaniaczka” 69
Seria „Mikołajek” 67
Seria „Koszmarny Karolek” 57
Seria „Star Wars” 57
książki o rozwijające umiejętności plastyczne 42
książki o dojrzewaniu 37
książki o piłce nożnej 31
Seria „Więzień labiryntu” 31
Seria „Niefortunnych zdarzeń” 23
Seria „Zapisy luzaka” 23
Seria „Spirit Animals” 18
Seria „Baśniobór” 17
Seria „Dary anioła” 12
Nela. Mała reportera 11
Seria „Felix, Net i Nika” 10
Seria „Greccy herosi” 8
Był sobie pies 8
Seria „Harry Potter” 8
Seria „Kroniki Archeo” 7
Seria „Magnus Chase” 7
Seria „Apollo i boskie próby” 6
Seria „Drużyna” 5
Manga „Noragami” 5
Komiksy o Kaczorze Donaldzie 3

Oprócz wyżej wymienionych pojawiło się 46 innych tytuł książek, na które oddano pojedyncze głosy.

Dziękujemy  wszystkim, którzy spełnili swój szkolny obowiązek i wskazali tytuły książek wartych przeczytania. Pozycje, które zdobyły największą liczbę głosów zostaną zakupione przez nauczycieli bibliotekarzy w ramach funduszy z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

 

Organizatorki akcji:

Agnieszka Michałowska

Teresa Jóźwiak