„Zaczytani – Zabiegani”

W niedzielę – 17 czerwca 2018r. filia „Planeta 11” Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie zorganizowała happening rekreacyjno – literacki ph. Zaczytani – zabiegani”. Była to IV edycja Rodzinnego Biegu z Książką w Ręku, gdzie nie liczyła się klasyfikacja, ale chęć biegania i zamiłowanie do czytania. Na linii startu stawiło się prawie 100 zawodników, a wśród nich dwóch uczniów z naszej szkoły – Piotr Syk z klasy IVF i Krzysztof Michałowski z klasy VIIA oraz p. Agnieszka Michałowska -nauczyciel bibliotekarz. Na wszystkich uczestników czekała słodka niespodzianka oraz dyplom szczęśliwego ukończenia biegu.  Ponadto organizatorzy rozstrzygnęli konkurs na najlepsze przebranie wśród zgromadzonych. I miejsce zajął nasz uczeń – Piotr, który przybył w stroju wzorowanym na książce J.K. Rowling „Harry Potter i …”. Dodatkowo rozlosowano upominki ufundowane przez sponsorów.

To była naprawdę zaczytana niedziela 🙂 🙂 🙂

nauczyciel bibliotekarz – Agnieszka Michałowska