Apel podsumowujący pracę w roku szkolnym 2017/2018

21 czerwca 2018 roku odbył się w naszej szkole apel z okazji zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2017/2018 dla klasy VII oraz II klas gimnazjalnych. Uroczystość poprowadzili Patrycja Sienkiewicz z klasy IICg i Maciej Reluga z klasy IIBg.

Dyrektor szkoły, p. Edyta Balbuza-Szarota podziękowała uczniom, rodzicom i nauczycielom za pracę i naukę, jednocześnie życzyła wszystkim zebranym wspaniałych wakacji.

W trakcie uroczystości wyróżniono uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce, wręczając im nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców:

klasa VII

 1. Natalia Krajewska
 2. Marcelina Wróblewska
 3. Martyna Tołkaczewska

klasa IIAg

 1. Oliwia Korczak
 2. Oliwier Kotecki

klasa IIBg

 1. Julia Domanowska
 2. Samson Hinz
 3. Wiktor Jakacki
 4. Aleksandra Kmiecik
 5. Filip Matusewicz
 6. Zofia Skrzypek
 7. Mateusz Zieliński

klasa IICg

 1. Julia Biedulska
 2. Karolina Fuks
 3. Aleksandra Opala
 4. Patrycja Sienkiewicz

klasa IIDg

 1. Agata Lewandowska

klasa IIEg

 1. Bartosz Pocałujko
 2. Maciej Pocałujko
 3. Agata Śmiarowska

klasa IIFg

 1. Nikola Szymańska

 Następnie pogratulowano Julii Biedulskiej z klasy IIBg, laureatce Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego oraz Mateuszowi Zielińskiemu z klasy IIBg, finaliście Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego, a także uczniom (Dawidowi Bednarskiemu IIBg Mateuszowi Zielińskiemu IIBg, Agacie Lewandowskiej IIDg) za zajęcie II miejsca na Mistrzostwach Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Ponadto uczniom z klasy IIAg wykazującym się bardzo dużym zaangażowaniem w życie szkoły wręczono pamiątkowe dyplomy. Na zakończenie rozdano upominki uczniom za osiągnięcia sportowe.

Gratulujemy wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów.

Wakacje czas zacząć!

Agnieszka Michałowska i Natalia Kaczorowska