Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas I – IV

21 czerwca 2018 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel podsumowujący pracę w roku szkolnym 2017/2018. O godzinie 15:40 w sali gimnastycznej uczniowie klas I, II, III i IV spotkali się z wychowawcami i nauczycielami.

Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem pocztu sztandarowego szkoły, następnie  uczniowie odśpiewali hymn państwowy, a pani Dyrektor dziękowała uczniom za wysiłek i całoroczną pracę. Pani Marta Kozłowska, Przewodnicząca Rady Rodziców, życzyła dzieciom słonecznych, bezpiecznych oraz udanych wakacji.

Na szczególne wyróżnienia zasłużyli uczniowie klas młodszych, którzy wzięli udział w wielu konkursach przedmiotowych i artystycznych. Nagrodzono ich gromkimi brawami.

 

Klasa I B

II miejsce w Szkolnym Przeglądzie Małych Form Scenicznych Olsztyn 2018: Amelia Lichy, Karolina Zadrożna, Maja Sobala, Wojciech Suchecki, Gabriel Pietrzak, Agata Bodnar.

Agata Bodnar – wyróżnienie w powiatowym konkursie recytatorskim „Zdrowym być”.

Wojciech Suchecki – I miejsce w Międzyszkolnym Świetlicowym Konkursie Plastycznym „Jesteśmy Dziećmi Europy”.

 

Klasa I C

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny:

I miejsce – Kornelia Ostrowska

II miejsce – Julia Jagodzińska

III miejsce – Emilia Badura

 

Klasa I D

II miejsce w Szkolnym Przeglądzie Małych Form Scenicznych Olsztyn 2018: Łucja Goździkowska, Maja Holender, Anna Piskorz, Nikola Słupecka.

Nikola Słupecka – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Poezja z uśmiechem”.

Nikola Słupecka – III miejsce Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Ozdoba wielkanocna”.

Blanka Łaszkiewicz – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Językowo-Plastycznym, II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Jesienne Wariacje”, III miejsce w Międzyszkolnym Rodzinnym Konkursie Plastycznym.

Natalia Lewandowska – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Jesień w lesie”.

 

Klasa II A

Piotr Juńczyk – Omnibus 2018.

Aleksandra Kaczyńska – wyróżnienie w konkursie „Orzeł matematyczny” i  „Kangur”.

Adam Janicki – wyróżnienie w konkursie „Orzeł matematyczny”.

Maja Janicka – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Gra na kamieniu się rodzi”.

 

Klasa II B

Szymon Jakóbowski – Omnibus 2018; I miejsce  w Międzyszkolnym Konkursie „Gra na kamieniu się rodzi”.

Mateusz Sidorowicz – Omnibus 2018.

Phillip Yadwisiak – II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego.

 

Klasa III A

Tymon Kołoszko – wyróżnienie w konkursie „Kangur”.

Aleksandra Kwiatkowska – wyróżnienie w konkursie „Kangur”.

Gabriela Chaberek – Międzyszkolny Konkurs „Gra na kamieniu się rodzi”.

 

Klasa III B

Maja Zmysłowska – wyróżnienie w konkursie „Kangur”.

Łukasz Wachciński – wyróżnienie w konkursie „Kangur”.

Aleksander Pacewicz, Zofia Białobrzecka – Międzyszkolny Konkurs „Gra na kamieniu się rodzi”.

 

Klasa III C

Zofia Perlik – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytania ze Zrozumieniem; I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim.

Oskar Cheński – V miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego TOP DOG 2018.

 

Klasa III E

Dominik Kędzierski – wyróżnienie w konkursie „Kangur”.

 

Klasa III F

Szymon Jóźwik – wyróżnienie w konkursie „Kangur”.

Hubert Świerzko – II miejsce w VI edycji konkursu znajomości j. angielskiego Macmillan Primary School Tournament.

 

Laureaci plebiscytu „Najlepsza Koleżanka… Najlepszy Kolega…” w roku szkolnym 2017/2018 w ramach realizacji programu „Szkoła bez przemocy”:

1A – Izabela Uchlik, Leon Pawłowski

1B – Amelia Lichy, Wojciech Kusek

1C – Julia Jagodzińska, Aleksander Klimaszewski

1D – Maja Holender, Filip Rogalski

2A – Maja Janicka, Filip Florczyk

2B – Alicja Marzena Szczubełek, Jan Jacek Konicki

3A – Aleksandra Kwiatkowska, Kacper Dziuba

3B – Maja Zmysłowska, Wiktor Paradowski

3C – Wiktoria Marciniak, Adam Kornatowski

3D – Antonina Naguschewska, Tomasz Wieczorek

3E – Dominika Buczek, Damian Kowalczyk

3F – Joanna Buczyńska, Jakub Olechnowicz

3G – Karina Tomaszewska, Bartosz Balcerak

 

Wychowawcy klas IV z panią dyrektor Edytą Balbuzą-Szarotą wręczyli nagrody uczniom wyróżniającym się w nauce i zachowaniu.

 

Uczniowie wzorowi z klasy IV A

Izabela Kołek, Natalia Kaliczyńska, Monika Laskowska, Maja Maciejewska, Dominika Bodnar, Jakub Greś, Oliwia Giak, Edyta Rogowska, Franciszek Korzeniecki, Gabriela Liberna, Małgorzata Rychta, Paulina Laskowska, Mateusz Oniśk, Aleksander Wydra, Weronika Kozłowska.

 

Uczniowie wzorowi z klasy IV B

Pola Sucharzewska, Weronika Lidwin, Hubert Selwent, Mikołaj Mażewski, Milena Mikołajczyk, Urszula Żyjewska, Laura Awiżeń, Julia Duda, Aleksandra Piskorz, Maja Filipowicz, Julia Kurzyńska, Filip Leśniewski, Kornelia Sawicka.

 

Uczniowie wzorowi z klasy IV C

Natalia Bieluczyk, Aleksandra Dębska, Szymon Grzegrzółka, Aleksandra Janicka, Szymon Karpiszen, Piotr Liberadzki, Kacper Markiewicz, Iga Pereszczako, Ignacy Socki, Wiktor Woś.

 

Uczniowie wzorowi z klasy IV D

Amelia Bajurko, Sławomir Blachliński, Zuzanna Grzywna, Wojciech Łazicki, Wiktoria Łempicka.

 

Uczniowie wzorowi z klasy IV E

Aniela Markowska, Wiktoria Gabryś, Bartosz Koncewicz, Sandra Oporska, Zuzanna Zejer, Aleksandra Jagiełło, Tatiana Podpirko, Sara Szalunas, Marta Szymelfejnik, Mateusz Chaberek, Zofia Kaczmarczyk, Sonia Jaszewska, Marcelina Lesiew, Gabriela Nowak, Alan Hrywniak, Iga Drażbo, Eryk Zaborowski, Łukasz Żmijewski.

 

Uczniowie wzorowi z klasy IV F

Maria Bazyluk, Zuzanna Bendoza, Szymon Gryglas, Aniela Kowalska, Urszula Perfikowska, Piotr Syk.

 

Na zakończenie uroczystości wystąpili młodzi artyści z koła teatralnego SZKLANA KULA prowadzonego od wielu lat przez panie Małgorzatę Neugebauer i Jolantę Wójcik. Obejrzeliśmy przedstawienie pod tytułem „Sen o śpiącej królewnie”.

 

Jeszcze raz gratulujemy! Życzymy bezpiecznych i udanych wakacji!

Dyrekcja i grono pedagogiczne SP 33