Międzynarodowy Dzień Kropki 2018

Po raz drugi zapraszam uczniów naszej szkoły do wspólnego obchodzenia Międzynarodowego Dnia Kropki w dniu 14 września 2018r. Bawimy się w budynku na ul. Jeziołowicza i Stramkowskiej. Każde z dzieci może ubrać tego dnia rzeczy w kropki (np. bluzkę, skarpetki, opaskę) lub  przynieść jakiś przedmiot w kropki (np. spinka w kropki, notes w kropki itp.). Można także kropki wydrukować lub wykonać z papieru i nakleić na ubranie.

W  naszej szkole w tym roku odbędą się lekcje „Historii z KROPKĄ” realizowane w ramach programu eTwinning we współpracy z XI LO w Olsztynie:
1. KL. 4 F – 13.09 czwartek
2. KL. 4 D – 17.09 poniedziałek
3. KL. 4 E – 17.09 poniedziałek
4. KL. 4 B – 18.09 wtorek
5. w kl. VIIA i klasach gimnazjalnych – bawimy się w piątek 14.09 i poniedziałek 17.09.

Dzień Kropki obchodzony jest 15 września, ale w szkole/klasie może zostać zorganizowany w każdym dniu. Każdy chętny nauczyciel/wychowawca może wybrać inny, wygodny dla siebie termin. Na lekcjach możemy wykonać kreatywne zadania z kropką.

Odkryj swoją kropkę i powielaj dobro. Odkryj swój talent i odkrywaj talenty innych. Kropka może być postawiona na kartce, kamieniu czy starej butelce. I nie musi to być akurat 15. września.

 

Wszystkich zapraszam do wspólnej zabawy z KROPKĄ!

Joanna Mieszczyńska, szkolny koordynator wydarzenia