Otwarcie Podwórka Talentów Nivea coraz bliżej

Podwórko Talentów jest już na ukończeniu i niedługo uczniowie będą mogli korzystać z jego zasobów .

Ta nagroda, którą Szkoła wygrała dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej wiosną 2018 roku jest dowodem na to, że integracja całej społeczności szkolnej może podnosić jakość edukacji i uatrakcyjniać czas spędzany przez uczniów w szkole.  To zaangażowanie rodziców, nauczycieli i uczniów sprawiło, że liczbą prawie 31 tysięcy głosów Nasza Szkoła znalazła się w gronie 20 nagrodzonych w konkursie szkół i tym samym wzbogaci swoją bazę dydaktyczną o miejsce, które nie tylko bawi, ale także uczy i rozwija talenty.

Podwórko Talentów bowiem podzielone jest na trzy strefy: naukową, artystyczną i sportową. To w nich uczniowie mogą zobaczyć, jak zbudowany jest układ słoneczny, wygenerować energię siłą własnych mięśni, zagrać na deskach teatru czy zainteresować się muzyką, a także rozwijać koordynację, zwinność i przełamać lęk wysokości.

Ten nietuzinkowy plac zabaw pokazuje, że nauka i zabawa mogą się doskonale uzupełniać.

Jeszcze raz ogromnie Państwo dziękujemy za zaangażowanie i wkład w pozyskanie Podwórka Talentów.

Wysiłki całej Naszej społeczności dostrzegły także władze miasta.