Muzyczny bieg na 6 łap 2018 – podsumowanie

W dniach 18 – 28 września 2018r. wspólnie z BIEG NA 6 ŁAP zorganizowaliśmy szkolną akcję zbiórki karmy, zabawek i pościeli dla psów z olsztyńskiego schroniska. Nasze dary przekazaliśmy organizatorce muzycznego wydarzenia p. Monice Dąbrowskiej. Podczas finału zbiórki darów i koncertu charytatywnego w dniu 29.09.2018r naszą szkołę reprezentowała Julia Jastrząbek i Zosia Daczyńska. Wydarzeniu towarzyszyły wiele atrakcji: koncert, występy chóru i orkiestry dętej, teatr uliczny, fotobudka.

Serdecznie dziękuję wszystkim darczyńcom i organizatorkom – Julii, Zosi i Agnieszce oraz klasie IIIAg. Panu Markowi, tacie Julki. dziękuję za pomoc w przewiezieniu naszych darów dla piasków ze schroniska.

KAŻDY MOŻE BYĆ PSYjacielem.

Szkolni PSYjaciele w ramach wolontariatu zbierają karmę przez cały rok pod opieką p. Tetiany Wąsowskiej. ???????

Podczas wydarzenia były obecne też psiaki:
? Banan z Polikliniki Weterynaryjnej na Kortowie,
? Orlen, Rick, Tola ze Schroniska dla Zwierząt w Olsztynie,
? na zdjęciu Balduś ze Schroniska w Olsztynie.

W fotorelacji wykorzystano zdjęcia organizatora akcji.

Joanna Mieszczyńska