Jesienny Festyn – I Ty Masz Talent

1. października 2018r. przy Szkole Podstawowej Nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF w Olsztynie odbył się kolejny festyn jesienny. Tym razem uczniowie, ich rodziny oraz zaproszeni goście spędzali aktywnie wolny czas i bawili się pod hasłem ,,I Ty Masz Talent”.

Doskonałą sposobnością ku rozwijaniu swoich talentów było uroczyste otwarcie nowo powstałego ,,Podwórka Talentów” Nivea. Przecięciu wstęgi przez dyrekcję szkoły oraz szacownych gości towarzyszyli wszyscy uczniowie, którzy ochoczo ruszyli do przetestowania  konstrukcji umieszczonych na placu.

Po skosztowaniu smakowitego tortu, rozpoczęły się występy artystyczne uczniów i absolwentów Naszej Szkoły. Na tych, którzy jeszcze nie odkryli swojego talentu, czekały ciekawe stoiska z rękodziełem, doświadczeniami oraz łamigłówkami.

Dzięki uprzejmości zaproszonych gości, dzieci mogły z bliska przyjrzeć się motocyklom przeznaczonym do jazdy wyczynowej, czy sprawdzić jak porusza się wewnątrz ogromnej kuli. Bardziej aktywni ruchowo z pewnością ucieszyli się z możliwości uczestnictwa w prawdziwym treningu rugby lub grze w mega piłkarzyki. Fascynaci robotyki mieli okazję do zbudowania robota, którego  potem sami zaprogramowali.

Było i coś dla łasuchów. Swoją obecnością oraz pokazem dekorowania pysznych babeczek własnego wypieku, zaszczycił nas zwycięzca 3 edycji programu MasterChef Junior- Bartosz Kwiecień. Dla tradycjonalistów był zaś smaczny bigos i gorąca herbata.

Tegoroczny festyn jesienny z pewnością zaowocuje odkryciem nowych talentów wśród uczniów Naszej Szkoły Szkoły Mocno na to liczymy.

Nina Buczyłko

Zapraszamy do galerii zdjęć (wkrótce będzie ich więcej).