Sukces w konkursie ogólnopolskim!!!

Sukces naszych uczniów w ogólnopolskim konkursie rysunkowym „Bezpieczny powrót ze szkoły do domu” pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Organizatorem konkursu było PZU, które w ramach akcji pod hasłem „Odblaski – dziecko bezpieczne na drodze”, wręczyło odblaski dla uczniów klas młodszych w całej Polsce. Kampania społeczna PZU miała na celu ograniczenie wypadków z udziałem kierowców i pieszych, poprawę ich bezpieczeństwa i widoczności na drodze oraz edukowanie społeczeństwa w zakresie bezpieczeństwa.

Dziewięcioro uczniów z naszej szkoły z klas  kl. I-III wzięło udział w konkursie rysunkowym. Konkurs był formą utrwalenia zdobytej wiedzy na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, składał się z czterech etapów. Wyłonionych zostało 45 laureatów spośród prac nadesłanych z całej Polski.

 Laureaci z naszej Szkoły:

– Kuba Bekukh kl.1D –  nagroda 1 stopnia

– Amelia Pietrzak kl.1A – nagroda 3 stopnia

– Aleksander Klimaszewski kl. 2C – nagroda 3 stopnia

Gratulujemy talentu, pomysłowości i chęci do działania uczniom, którzy wzięli udział w konkursie oraz życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

Justyna Rypińska