ZORIENTOWANI NA NIEPODLEGŁOŚĆ

W sobotę 10 listopada 2018r. miłośnicy Szkolnego Koła Turystyki uczestniczyli w biegu na orientację „ZORIENTOWANI NA NIEPODLEGŁOŚĆ”, którego organizatorem był Klub Orienteeringu  KOPERNIK PTTK w Olsztynie. Zawody rozegrały się w Parku Kusocińskiego, w różnych grupach wiekowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 5F i 8A. Formuła zawodów polegała na indywidualnym pokonaniu trasy zaznaczonej na mapce, przy 60 minutowym limicie czasu. Dodatkowym utrudnieniem było potwierdzenie zaliczenia kontrolnych punktów 8-9-11. Na zawodach stosowany był elektroniczny system pomiaru czasu i potwierdzania punktów kontrolnych SPORT IDENT /SI/. Wyniki uczniów SP 33 godnie wpisały się w szkolny kalendarz obchodów Stulecia  Niepodległości:

I miejsce w kategorii M-10- Bartosz Bil,

I miejsce w kategorii M- 12 -Przemysław Łuczak i II miejsce -Marcin Sieniawski

I miejsce w kategorii M-14- Bartosz Bogdański. 

Gratulujemy zwycięzcom.

Beata Firek