Marzycielska poczta

Napisz list i pomóż dzieciom – 3 grudnia rusza w naszej szkole kolejna odsłona Marzycielskiej Poczty

Każdy z nas przed świętami wyczekuje na wymarzony prezent, który znajdzie pod choinką. Zanim jednak to nastąpi, spróbujmy pomyśleć o innych. W tym roku wykorzystajmy ten czas pomagając chorym dzieciom. Naprawdę niewiele trzeba, aby pomóc!!!

 

Co należy zrobić? 

Wystarczy napisać krótki list o dowolnej tematyce lub przygotować własnoręcznie kartkę świąteczną z życzeniami do Wiktorii lub Filipa – podopiecznych fundacji „Marzycielska Poczta”, którzy z pewnością docenią Twój gest. Więcej o nich dowiesz się z prezentacji zamieszczonej poniżej.

Pamiętaj!

W akcji mogą wziąć udział wszyscy uczniowie szkoły. Na listy i kartki czekamy do 19 grudnia 2018r. w bibliotece szkolnej przy ulicy Jeziołowicza 2, potem korespondencja zostanie wysłana do adresatów.

 

 

Koordynator akcji:

Agnieszka Michałowska