Dzień Bezpiecznego Internetu

W środę 20 lutego,  obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Bezpiecznego Internetu.
Dzień ten  (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku i ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.  Uczniowie z Samorządu Uczniowskiego przygotowali lekcję bezpieczeństwa dla klas czwartych. Była prelekcja, burza mózgów oraz przestrogi  . Czwartoklasiści z uwagą słuchali cennych wskazówek starszych kolegów ze szkoły.  Ogłoszony został również konkurs plastyczny związany z Dniem Bezpiecznego Internetu, którego wyniki zostaną ogłoszone na początku marca. Prace zostaną  zaprezentowane na terenie szkoły a uczniowie nagrodzeni.

Dziękujemy bardzo Agnieszce oraz Szymonowi z Samorządu Uczniowskiego za inicjatywę i pomoc.

Koordynatorzy: Magdalena Stefanowicz, Agnieszka Sawicka