Dzień Otwarty Szkoły dla klas I – III

Dnia 18 marca 2019 roku w godzinach 17:00 – 19:00 w Naszej Szkole w budynku przy ulicy Stramkowskiej 13 odbył się Dzień Otwarty Szkoły dla najmłodszych uczniów. Moc atrakcji przygotowana na ten dzień sprawiła, że szkołę wypełnił gwar i śmiech.

Tego dnia tłumnie odwiedzili nas kandydaci na uczniów. Towarzyszyli im rodzice, opiekunowie i dziadkowie, którzy wspólnie ze swoimi pociechami zapoznawali się ze Szkołą.

Nasi goście zostali oprowadzeni po budynku przez przedstawicieli samorządu szkolnego, zapoznając się tym samym z dydaktyczną bazą Naszej Szkoły przeznaczoną dla uczniów klas I – III.

Dzieci miały okazję uczestniczyć w zajęciach plastycznych, sprawdzić czy potrafią pisać gęsim piórem, a także zaprezentować swoje umiejętności sportowe. A to jeszcze nie wszystko. Oczywiście zaprezentowaliśmy to, że w pracy z dziećmi staramy się wykorzystywać najnowsze technologie multimedialne. Nie zabrakło również pierwszej pomocy przedmedycznej oraz łamigłówek do rozwiązania.  Prawdziwym rarytasem okazały się dla dzieci doświadczenia naukowe, prowadzone przez nauczycielki Naszej Szkoły.

W trakcie Dnia Otwartego dzieci miały także okazję poszaleć wśród pianek i sprawdzić, jak fajnie jest w świetlicy Naszej Szkoły.  Nie zapomnieliśmy również o rodzicach, którzy mogli porozmawiać z pedagogami i nauczycielami Naszej Szkoły, uzyskując odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Wszystko to okraszone zostało wspaniałymi występami Naszych Uczniów, które pokazały, jak wiele mamy w szkole talentów, o które dbamy. Występy dzieci i młodzieży Naszej Szkoły spotkały się z gorącym przyjęciem Naszych dużych i małych gości.

Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy do Naszej Szkoły!!!