Sukces w zawodach międzyszkolnych klas I – III ” Jestem sprawny na szóstkę”!

Dnia 12. marca 2019 roku w Hali Widowiskowo – Sportowej Urania w Olsztynie pod patronatem Prezydenta Olsztyna odbyły się zawody „Jestem sprawny na szóstkę!”  

Nasza Szkoła w finale w tych sportowych zmaganiach o różnym stopniu trudności zdobyła I miejsce. Wylosowano 6 z 10 konkurencji: bieg z piłką nożną, kozłowanie piłki, unihokej, tor przeszkód ze skakanką, bieg z woreczkami, piłka w tunelu.

Wszyscy zawodnicy otrzymali medale, słodycze, dyplomy, a szkoła puchar.

Zwycięską reprezentację Naszej Szkoły tworzyli: Wiktoria Sowa 2d, Hubert Ziajka 2d, Blanka Łaszkiewicz 2d, Bartosz Trzciński 2d, Maja Janicka 3a,Julia Stankiewicz 3a, Zuzanna Rosłanowska 3a, Michał Janicki 3a, Jan Janicki 3a, Szymon Jakóbowski 3b.
trener drużyny: Halina Zielińska