Wojewódzki konkurs fotograficzny „Książka w pierwszoplanowej roli”

15 maja 2019r. uroczyście rozstrzygnięto Wojewódzki konkurs fotograficzny ph. „Książka w pierwszoplanowej roli”, którego organizatorem była Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna w Olsztynie. Celem konkursu było zainteresowanie uczniów książką poprzez uczynienie ją tematem artystycznego zdjęcia. Konkurs adresowany był do uczniów VII i VIII klas szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych i uczniów szkół ponadpodstawowych. Konkurs cieszył się dużą popularnością, ponieważ zgłoszono aż 89 prac z 18 szkół naszego województwa. Tym bardziej jesteśmy dumni się, że uczeń naszej szkoły – Michał Bronowski z klasy IIIBg znalazł się w gronie laureatów, zajmując II miejsce w kategorii szkół podstawowych/ gimnazjum. Wydarzenie połączono z otwarciem wystawy fotograficznej pod tym samym tytułem oraz występem muzycznym wychowanków Państwowej Szkoły Muzycznej w Olsztynie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości przygotowanej przez Warmińsko-Mazurską Bibliotekę Pedagogiczna w Olsztynie:

https://www.wmbp.olsztyn.pl/index.php/forum-bibliotekarzy/konkursy/217-rok-szkolny-2018-2019/809-ksiazka-w-pierwszoplanowej-roli-fotorelacja

Nauczyciel bibliotekarz –  Agnieszka Michałowska