I miejsce w międzyszkolnych zawodach sportowych klas I „Mały Mistrz”

Dnia 29.05 uczniowie klas I spróbowali swoich sił w sportowych 10 konkurencjach,o zróżnicowanym stopniu trudności: od biegów z różnymi przyrządami: ringiem,piłką lekarską, drewnianym jajkiem na łyżce,woreczkami,toczeniem dużej piłki, skokami z piłką między kolanami- po kozłowaniu piłek i strzelaniu ich do bramek.Zawody odbywały się w duchu fair play, miały charakter zabawowo- rekreacyjny.Fundatorem pucharu i nagród dla szkół była Rada Rodziców SP33.Organizatorami imprezy byli: Halina Zielińska i Hanna Legowicz. Skład zwycięskiej drużyny:
Lara Idzikowska 1c, Filip Szlubowski 1c, Aleksander Piatczyc 1c, Dawid Duda 1c, Igor Wardak 1c, Jakub Godlewski 1b, Lena Młody 1b, Aleksandra Rychta 1b, Hanna Kotowska 1b, Aleksandra Magdaleńska 1a oraz Zuzanna Rogowska 1d