Międzyszkolne zawody sportowe klas I-III „Lekkoatletyka dla każdego”

10.06.okazał się szczęśliwym dniem dla naszej szkoły. 16 -osobowa reprezentacja SP33 zdobyła puchar i srebro w zawodach upowszechniających lekką atletykę pod patronatem: Ministerstwa Sportu i Rekreacji, Urzędu Miasta Olsztyn oraz Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Zawody odbywały się na boisku SP22, wszystkie konkurencje odbywały się wahadłowo: biegi przez płotki,biegi sprinterskie z omijaniem, , sztafeta z przejściem przez oponę, toczenie piłki fitness, woreczki w ringo, skoki do hula-hop.Upał, stres, punkty karne przyznawane zawodnikom za błędy motywowały naszą drużynę do boju w duchu fair play.

Wszyscy zawodnicy otrzymali medale, bransoletki na rękę oraz dyplomy. Skład SP33: Ola Magdaleńska 1a, Jakub Godlewski 1b, Aleksander Piatczyc 1c, Kornelia Karwacka 1d, Wiktoria Sowa i Blanka Łaszkiewicz 2d, Bartosz Trzciński i Filip Rogalski 2d, Maja Puchalska i Dawid Czernow -Grajewski z 2c, Maja Janicka oraz Zuzanna Rosłanowska, Julia Stankiewicz i Jan Janicki z 3a, Szymon Jakóbowski i Bartosz Symonajć z 3b.

Drużynę do zawodów przygotowała Halina Zielińska,na placu boju pomagała też Sylwia Suchecka.