Międzynarodowy Dzień Kropki.

Po raz trzeci zapraszamy uczniów naszej szkoły do wspólnego obchodzenia Międzynarodowego Dnia Kropki w dniu 13. września 2019r. Bawimy się w budynku na ul. Jeziołowicza i Stramkowskiej. Każdy tego dnia może ubrać się w rzeczy w kropki  lub  przynieść jakiś przedmiot w kropki. Można także kropki wydrukować lub wykonać z papieru i nakleić na ubranie.

W  naszej szkole ponownie odbędą się lekcje historii z KROPKĄ w tym roku pt.” Czy Kopernik był w Kropce?” z wykorzystaniem słuchowisk Radia Olsztyn, zrealizowanych w ramach projektu „Charakternik ten Kopernik” współfinansowanego przez Muzeum Historii Polski oraz kodów QR.

Do wspólnej zabawy w dniu 13. września 2019r. zaprasza klasa 4B – w naszej sali 208 zagości zakropkowana fotobudka. W budynku na ul. Stramkowskiej Dzień Kropki organizuje p. Anna Pesta z samorządem uczniowskim.

Dzień Kropki obchodzony jest 15 września, ale w szkole/klasie może zostać zorganizowany w każdym dniu. Każdy chętny nauczyciel/wychowawca może wybrać inny, wygodny dla siebie termin. Na lekcjach możemy wykonać kreatywne zadania z kropką.

Odkryj swoją kropkę i powielaj dobro. Odkryj swój talent i odkrywaj talenty innych. Kropka może być postawiona na kartce, kamieniu czy starej butelce. I nie musi to być akurat 15. września.

 

Wszystkich zapraszam do wspólnej zabawy z KROPKĄ!

Joanna Mieszczyńska, szkolny koordynator wydarzenia