Akcja „Jak nie czytam, jak czytam”

W czerwcu 2019r. nasza szkoła brała udział w akcji „Jak nie czytam, jak czytam”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Nasi  uczniowie wraz z opiekunami postanowili czytać różne książki. Pogoda dopisywała, więc wiele klas wyszło na dwór, aby w cieniu drzew lub w słońcu czytać książki, które specjalnie zostały przyniesione z domu. Inni woleli to robić np. w czytelni, na schodach lub korytarzach szkolnych. Młodszym uczniom w czytaniu pomagały nauczycielki i starsi koledzy. Uczniowie czytali książki podróżnicze, fantastyczne, obyczajowe. Nie zabrakło też ukochanych bajek.

Dziękujemy ogólnopolskim organizatorom za  przesłanie podziękowań za udział w tym wydarzeniu ☺

Koordynatorki:

Agnieszka Michałowska

Teresa Jóźwiak

Elżbieta Kłodawska-Dulka