Jednorożce, nimfy i olbrzymy…

W związku z lekturą  ,,Opowieści z Narnii” uczniowie klas V b, V d i V f stanęli przed trudnym zadaniem. Musieli wcielić się w rolę badaczy i poszukiwaczy wiadomości o niezwykłych istotach. Wyniki swojej pracy zaprezentowali niczym prawdziwi naukowcy przed widownią. Wykłady uczniów urozmaiciły ciekawe ilustracje niezwykłych postaci: centaurów, minotaurów, krasnali, nimf, faunów, jednorożców i olbrzymów. Największym wyzwaniem nie okazało się jednak przygotowanie prezentacji, a przekroczenie samego siebie i pokonanie stresu. Wszyscy przeżywali go na swój sposób, jednak ostatecznie każdy wystąpił i w ten sposób zawalczył ze swoimi słabościami. Jurorzy ( cała klasa) zdecydowała o tym, kto najlepiej poradził sobie            z zadaniem i jego wymogami. W klasie V b byli to: Maksymilian Maderski i Adam Tyszkiewicz. W klasie V d: Jakub Szymakowicz i Franciszek Bieńkowski. W klasie V f: Julia Gilas oraz Alicja Badura. Gratulujemy wszystkim, którzy podjęli wysiłek.

Nina Buczyłko