Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

5.11.2019 r. odbył sie w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek, którego pomysłodawczynią była Pani Halina Gorczyńska. Tego dnia zawitały do nas wróżki, jednorożce, pszczółki, myszki, misie i inne bajkowe stworzenia. Z tej okazji odbył się również konkurs plastyczny pt. „Moja ulubiona postać z bajki” zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Zwyciężczynią konkursu została Kinga Trzaska z kl. Vb, II miejsce przypadło Michałowi Janickiemu z kl. IVb, natomiast III miejsce zajęła Natalia Zielaskiewicz z kl. Va. Spośród wszystkich prac jury wyróżniło prace: Hani Goździk z kl. VI b, Natalii Lewandowskiej z kl. III d, Jagody Zaborowskiej z kl. Vb, Bruna Tuchulskiego z kl. III c , Oliwii Michalskiej z kl. III c oraz Ani Piskorz z kl. III d i Aleksandry Kaczyńskiej z kl. IV b. Wszystkim nagrodzonym oraz wyróżnionym serdecznie gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach!