Dzień Życzliwości w SP33

21.11.2019 społeczność SP33 świętowała Dzień Życzliwości. W klasach odbyły się pogadanki na temat życzliwego zachowania wobec otoczenia. Uczniowie tworzyli tarcze życzliwości. W bibliotece szkolnej powstał  łańcuch porozumienia wykonany z wyciętych dłoni na których znalazły się miłe życzenia dla wszystkich.

Wybieraliśmy też najsympatyczniejszego ucznia i pracownika szkoły. W bibliotece szkolnej można było obejrzeć tematyczny film oraz zrobić selfie  życzliwości z przyjaciółmi.

Świetlica również dołączyła do zabawy. Najmłodsi uczniowie przygotowali pomysłowe prace plastyczne: serca na dłoni (praca z wybranymi przez dzieci synonimami słowa „życzliwość”) oraz drzewka szczęścia. Piękne dzieła naszych uczniów można było podziwiać na szkolnym korytarzu.

Tetiana Wąsowska