Mikołajkowy turniej piłki siatkowej

Dnia 3 grudnia 2019 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców klas czwartych.Turniej odbywał się Szkole Podstawowej nr 15. Meczy rozgrywane były na czterech boiskach. Zawodnicy walczyli w kategorii single.Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy piątej A Niepokonana okazała się Dominika Buczek,która wygrała wszystkie mecze w kategorii dziewcząt i zdecydowanie została faworytką tego spotkania.Zdobyła puchar za pierwsze miejsce. Trzecie miejsce zdobyła Aleksandra Frączek. Wśród chłopców najlepszy z naszej szkoły okazał się Majek Hubert który zajął trzecie miejsce i Jakub Koziatek zajął czwarte miejsce Drużynę dziewcząt reprezentowały również Oliwia Wasilewska i Gabriela Chaberek, a chłopców Gabriel Woźniewski. Wszyscy uczniowie grali wspaniale,dotarli do ćwierćfinału i otrzymali wspaniałe nagrody. Gratulujemy

Danuta Małachowska