Bożonarodzeniowa Kartka dla Powstańca 2019

W tym roku kolejny raz włączyliśmy się do akcji „Kartka dla Powstańca we współpracy z Muzeum Stutthof w Sztutowie XI Liceum Ogólnokształcącym w Olsztynie. Świąteczne kartki wykonywali uczniowie obu szkół i ich rodziny.

Kartki od olsztyńskich uczniów już wcześniej trafiały do Rodaków na Wschodzie, a przed świętami zostały również przekazane powstańcom warszawskim, byłym więźniom obozu Stutthof. W tym roku czekała ich dodatkowa niespodzianka – uczniowie liceum dołączyli do naszej wspólnej przesyłki zakupione przez siebie słodkości.

Wszystkim zaangażowanym uczniom i rodzicom serdecznie dziękuję za wspólne piękne działania!

Za wsparcie naszych działań podziękowania kierujemy do Dyrektora Muzeum Stutthof w Sztutowie p. Piotra Tarnowskiego i pracowników muzeum. Dziękujemy naszemu partnerowi XI Liceum Ogólnokształcącemu w Olsztynie.

Joanna Mieszczyńska

szkolna koordynatorka akcji