„Nowy zwyczaj – ograniczaj”

W ramach kampanii „Nowy zwyczaj – ograniczaj” Miejskiego Zespołu Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie, przy współpracy z Fundacją Szalony Krasnolud zorganizowany został konkurs na projekt gry „bez prądu”, który skierowany był do uczniów szkół podstawowych z Olsztyna. Tematyka gier miała nawiązywać do ograniczania zachowań ryzykownych i promowania zdrowego stylu życia, wolnego od uzależnień. Uczniowie naszej szkoły przygotowali sześć gier, które zostały zgłoszone na konkurs międzyszkolny. 11 grudnia 2019r. odbyła się gala ogłoszenia wyników i wręczenia nagród.

W kategorii SP II-uczniowie kl. 4-6 drugie miejsce zajęła Natalia Zielaskiewicz z kl. 5A, a miejsce trzecie Karina Tomaszewska również z kl. 5A. W kategorii SP III-uczniowie klas 7-8 trzecie miejsce zajęły Nikola Gruchała z kl. 8B i Wiktoria Ruść z kl. 8A.

Gratulujemy naszym uczennicom tego sukcesu zwłaszcza, że konkurencja była bardzo duża, gdyż do konkursu zgłoszono 52 gry, a pracowało przy nich łącznie ponad sto osób.