Karnawałowe szaleństwo

Tuż przed feriami zimowymi, w dniu 17 stycznia 2020 roku Nasza Szkoła zmieniła się w prawdziwe Rio de Janeiro.  Stało się tak za sprawą balu karnawałowego, który tradycyjnie już miał w niej miejsce.

Szkoła zaroiła się od przeróżnych postaci, w które wcielili się nasi uczniowie. Nie brakowało wróżek, księżniczek, piratów, Indian, superbohaterów, policjantów a nawet żołnierzy czy raperów. Niezależnie od stroju wszyscy bawili się doskonale pod wodzą Wodzireja i DJ’a w jednym, który ani na chwilę nie zwalniał tempa zabawy. uczniowie klas I-III mieli tym samym okazję do prawdziwego rozładowania energii.

Poza muzyką i tańcami prowadzący zaproponował dzieciom szereg różnych zabaw, które spowodowały, że na pewno nikt się nie nudził. Sala gimnastyczna Naszej Szkoły poza różnorodnością barwnych strojów zamieniła się w prawdziwą salę balową za sprawą dekoracji i baniek, które bardzo ucieszyły nie tylko dzieci, ale również nauczycieli i rodziców, którzy dali się porwać muzyce i atmosferze zabawy.

Małgorzata Kowalewicz